Zaman Hızla Yaşlanıyor

...Thomas Mann'a, Munro'dan Tanizaki'ye dünya edebiyatının önde gelen öykü ustalarının kitaplarının yer alacağı bu özel dizimizin ilk kitabı, İtalyan yazar Antonio Tabucchi'nin Zaman Hızla Yaşlanıyor'u.

Responsive image
YAZAR
Antonio Tabucchi
DOSYA BOYUTU
10,12 MB
YAYIN TARIHI
2011
DIL
Türkçe
ISBN
9789750712647

Zaman Hızla Yaşlanıyor harika bir kitap. Bu kitabın yazarı Antonio Tabucchi. mobilityweekbg.com'ye kaydolun ve Antonio Tabucchi'den Zaman Hızla Yaşlanıyor kitabını ve diğer kitapları ücretsiz olarak indirin.


Çağdaş Avrupa edebiyatının en gözde yazarlarından Tabucchi, kitaplarında günümüzün yakıcı sorunlarını ustalıkla irdeliyor.Kurulduğu günden bu yana öyküye özel bir yer veren Can Yayınları, 30. yıldönümünü öykü ustalarının birbirinden güzel kitaplarıyla karşılıyor. Márquez'den Thomas Mann'a, Munro'dan Tanizaki'ye dünya edebiyatının önde gelen öykü ustalarının kitaplarının yer alacağı bu özel dizimizin ilk kitabı, İtalyan yazar Antonio Tabucchi'nin Zaman Hızla Yaşlanıyor'u. Kitapta yer alan dokuz öykü, yüzyıl dönümünde Avrupa'da geçiyor. Öykülerin kahramanları, geçmişin hayaletleriyle boğuşan savaş kurbanları, siyasi dönekler, hâlâ Doğu Bloku özlemi çekenler. Kitap boyunca zamanın izini süren Tabucchi, kâh bilgece kâh hüzünlü bir dille kaleme aldığı satırlarla, zamanın nasıl hızla akıp geçtiğini gözler önüne seriyor, dönemin tarihçesini melankolik bir ironiyle yansıtıyor.Sayfa Sayısı: 136Baskı Yılı: 2011Dili: TürkçeYayınevi: Can Yayınları 


12.53 TL. CAN YAYINLARI , Zaman Hızla Yaşlanıyor için en uygun fiyatı, indirimleri ve kampanyaları KTP Kitabevi'nde bulabilirsiniz.