Örnekleriyle Kompozisyon Yazma Sanatı

Örnekleriyle Kompozisyon Yazma Sanatı 21,72 TL ve ücretsiz kargo ile n11.com'da! Özel ve sosyal hayatta başarılı olabilmek için güzel ve etkili yazmak sanatını iyi bilmek gerekir.

Responsive image
YAZAR
Sabahat Emir
DOSYA BOYUTU
4,30 MB
YAYIN TARIHI
2016
DIL
Türkçe
ISBN
9786059790253

Bir Örnekleriyle Kompozisyon Yazma Sanatı kitabı indirmek ister misin? Doğru yoldasın! Örnekleriyle Kompozisyon Yazma Sanatı kitabını web sitemizde mobilityweekbg.com adresinde bulabilirsiniz. Bu kitap Sabahat Emir tarafından yazılmıştır.


Herkes güzel yazı yazmak ister. Özel ve sosyal hayatta başarılı olabilmek için güzel ve etkili yazmak sanatını iyi bilmek gerekir. Güzel yazı, doğru düşünebilen işlek bir zekanın, sağlam bir mantığın, ince bir ruhun, keskin görüşün ürünüdür; kültürün aynasıdır. Okul çağındaki çocuktan tutun da yetişmiş, olgun insanlara varıncaya kadar herkeste yazı yazmaya karşı bir korku ve çekingenlik vardır. Gerçeği söylemek gerekirse, genellikle; insanlar, yazı yazma alışkanlığına sahip olmak için gerekli çabayı göstermezler; kağıt, kalemden kaçınırlar. Birçokları: "Kompozisyon yazmak başlı başına yetenek işidir," derler, çıkarlar işin içinden.Bu kayıtsızlığın zorladığı boş bir özürden başka bir şey değildir. Fikir ve görüşlerin, amaç ve isteklerin etkili ve güzel bir şekilde kıvrak, canlı, açık bir üslupla ifadesi olan kompozisyon azim ve çalışma işidir. Dili bilmek, yerli yerinde kullanabilmek milli görevlerimizden biridir.(Tanıtım Bülteninden)Sayfa Sayısı: 288Baskı Yılı: 2016Dili: TürkçeYayınevi: Akıl Fikir Yayınları 


...İle İlgili Kompozisyon - Çalışmamanın İnsan Yaşamına Etkileri Konulu Kompozisyon - Yaz Mevsimi İle İlgili Kompozisyon. - Konuşma İnsanın Aklını Kullanma Sanatıdır Sözü İle İlgili Kompozisyon.