Erdemle Kırbaçlanan Kadın - Oğlak Y.

Sadizm olarak bilinen bir ayrıksılığa adı verilen büyük bir yazar ve... bir klasik.Erdemle Kırbaçlanan Kadın... Sade'i Sade yapan bütün özellikleri içeren roman.

Responsive image
YAZAR
Marquis De Sade
DOSYA BOYUTU
6,82 MB
YAYIN TARIHI
2008
DIL
Türkçe
ISBN
9789753292344

PDF formatında Erdemle Kırbaçlanan Kadın - Oğlak Y.. Sitemizde mobilityweekbg.com adresinde bu kitabın açıklamasını bulabilirsiniz. Ayrıca doğrudan Erdemle Kırbaçlanan Kadın - Oğlak Y. kitabını tarayıcınızdan doğrudan çevrimiçi olarak okuyun. Bağlanın!


Marquis de Sade... Yaşadığı dönemde insanların nefret ettiği, tiksindiği, iğrendiği, akıl hastanelerinde ve cezaevlerinde çürüttüğü büyük bir yazar. Marquis de Sade... İnsanların ruhundaki kötülüğü, çarpıklığı haykırdıkça toplum dışına itilen, doğa/toplum ilişkisini çağının çok ötesinde değerlendirdiği için sevgisiz bırakılan bir bilinç. Sadizm olarak bilinen bir ayrıksılığa adı verilen büyük bir yazar ve... bir klasik.Erdemle Kırbaçlanan Kadın... Sade'i Sade yapan bütün özellikleri içeren roman. İyilik/kötülük çatışmasının irdelenmesinde alışılagelmiş bütün değer yargılarını zorlamak amacıyla yazılmış bir roman... Dinin arkasına sığınmış Hıristiyan din adamlarının yaptığı kötülüklere rağmen, toplumun bu gibi adamların peşinden gitmesi,zengin/yoksul eşitsizliği insanların genelgeçer kurallara ve duygulara aykırı bütün duygularını saklaması ve bütün kötü insanların -nedense- hep galip gelmesi, hatta iyiliklerin yalnızca kötülüklerle ödüllendirilmesi nedeniyle Sade'ı sonunda yaratıcısından bile kuşkuya düşüren roman. Ne ahlaksız, sapık, iğrenç... ne de ahlaklı ve erdemli olmayan bir yazarın, ikiyüz yılı aşkın bir süredir ikiyüzlülükten kurtulamayan insanları anlatan roman...Sayfa Sayısı: 194Baskı Yılı: 1999Dili: TürkçeYayınevi: Oğlak Yayıncılık 


Markalar. Oğlak Yayıncılık (1 ). Düzenle : Fiyata Göre Artan Fiyata Göre Azalan En Yeni Ürünler. 1. Oğlak Yayıncılık Erdemle Kırbaçlanan Kadın. ₺30.77. Detaylı İncele.