YAZAR
Ümit Şimşek
DOSYA BOYUTU
6,53 MB
YAYIN TARIHI
2016
DIL
Türkçe
ISBN
9786059790246

PDF formatında Sade Hayat. Sitemizde mobilityweekbg.com adresinde bu kitabın açıklamasını bulabilirsiniz. Ayrıca doğrudan Sade Hayat kitabını tarayıcınızdan doğrudan çevrimiçi olarak okuyun. Bağlanın!


"Bir özgürlük ve zenginlik formülü"Ekonomi yirminci yüzyılda insanların hayatına bir din olarak girdi ve onlara tek bir hayat amacı gösterdi: tüketim. Ve insanlar tüketmeye başladılar. Reklamlarıyla kuşattı insanları bu yeni din. Televizyonlarıyla kıskıvrak yakaladı. Bir süre sonra insanlar tüketmekten başka birşey düşünemez hale geldiler. Ömürler tükendi, değerler tükendi, insanlık tükendi, çevre tükendi. Tarihin bu en amansız diktatörlüğünden kurtulmanın bir yolu var: Fazlalıkları atmak. Gürültüden, parazitlerden kurtulmak. Hız düşürmek. Sonrası, hem dış dünyanın, hem iç dünyamızın güzellikleriyle baş başa, alabildiğine renkli ve zengin bir hayat...(Tanıtım Bülteninden)Sayfa Sayısı: 208Baskı Yılı: 2016Dili: TürkçeYayınevi: Akıl Fikir Yayınları 


Kendi kendine yetmeyi ve sade bir hayat sürmeyi amaç edinmiş kişilerden, eşi ve çocuklarıyla birlikte Güney Dakota'da yaşayan Merissa Alink, bu hayat tarzına özenenlere 10 ipucu sunuyor.