Kara Muska

Kara Muska - Elçin Poyrazlar. Gözü pek , acar muhabirimiz Selin Uygar tekrar karşımızda. Elçin Poyrazlar'ın Selin Uygar kahramanı ile ikinci kitabı.

Responsive image
YAZAR
Elçin Poyrazlar
DOSYA BOYUTU
7,93 MB
YAYIN TARIHI
2016
DIL
Türkçe
ISBN
9786059658430

PDF formatında Kara Muska. Sitemizde mobilityweekbg.com adresinde bu kitabın açıklamasını bulabilirsiniz. Ayrıca doğrudan Kara Muska kitabını tarayıcınızdan doğrudan çevrimiçi olarak okuyun. Bağlanın!


"Burası senin geride bıraktığın ülke değil artık. İki yaka arasında sıkışmış, kafası karışık bir Ortadoğu ülkesiyiz."Amerika, Ortadoğu ve Türkiye üçgeninde oynanan oyunları canı pahasına ortaya çıkaran gazeteci Selin Uygar, memleketine geri döndüğünde bambaşka bir Türkiye'yle karşılaşmıştır. Bombaların patladığı, cihatçıların ve militanların cirit attığı bir kaos ortamı hâkimdir ülkeye. İstanbul Emniyet Müdürü Ünsal Yüksel'in vahşi bir cinayete kurban gitmesi işleri daha da karıştırır. Emniyetin tüm birimleri bu beklenmedik cinayet yüzünden alarma geçmiştir. Yüksel cinayetini araştırmaya başlayan Selin geçmişin hayaletleriyle de yüzleşmek zorundadır. İstihbarat teşkilatı Selin Uygar'ın peşinde gölge gibi gezerken çember git gide daralacaktır. Selin Uygar'ın İstanbul'da geçen ikinci macerası devlet, polis ve medyanın dahil olduğu tehlikeli oyunlara ışık tutuyor."Elçin Poyrazlar, bugünlerde daha da yakıcılaşan bir meseleyi polisiye bir hikâye içinde siyasi komploları, basiretsiz politikacıları, bağımsızlığını yitirmiş medyası, karanlık ve kirli çıkar ilişkileriyle birlikte canlandırmış..."-Ömer Türkeş ,Yazarın ilk kitabı Gazetecinin Ölümü için-(Tanıtım Bülteninden)Sayfa Sayısı: 160Baskı Yılı: 2016Dili: TürkçeYayınevi: Kırmızı Kedi 


Kara Muska 13,19 TL ve ücretsiz kargo ile n11.com'da! Roman fiyatı Kitap kategorisinde. Kara Muska. Kırmızı Kedi - Elçin Poyrazlar - İnce Kapak. Ürün yorumu yok.