Bram Stoker'ın Kayıp Günlüğü

Bir süre önce, Dracula'nın yazarı Bram Stoker'ın uzun zamandır kayıp olan günlüğü, torununun oğlu Noel'in Bram Stoker'ın Kayıp Günlüğü, İthaki Yayınları'nın yeni dizisi Kalem ve Yaşam'ın ilk kitabı.

Responsive image
YAZAR
Şükrü Karakoç
DOSYA BOYUTU
6,63 MB
YAYIN TARIHI
2014
DIL
Türkçe
ISBN
9786053753506

Bir Bram Stoker'ın Kayıp Günlüğü kitabı indirmek ister misin? Doğru yoldasın! Bram Stoker'ın Kayıp Günlüğü kitabını web sitemizde mobilityweekbg.com adresinde bulabilirsiniz. Bu kitap Şükrü Karakoç tarafından yazılmıştır.


Bir süre önce, Dracula'nın yazarı Bram Stoker'ın uzun zamandır kayıp olan günlüğü, torununun oğlu Noel'in tozlu tavanarasında bulundu. Titizlikle kopyalanan ve incelenen günlük, yüz yılı aşkın bir zaman önce Dracula'yı yazan adamın karmaşık yaradılışıyla tanıştırıyor bizi. Stoker'ın kendine sakladığı düşüncelerini ve yıllar içinde gelişen üslubunu gösteren bu günlük, Dublinli yazarın kent yaşamının, esin kaynaklarının, şiirlerinin, hatta şakalarının bile not edildiği bir hazine. Bram Stoker'ın yazar akrabası Dacre Stoker ile dünyanın en önde gelen Dracula araştırmacısı Elizabeth Miller'ın beraber hazırlayıp bilgilendirici metinlerle zenginleştirdikleri bu eser, Stoker gibi ilginç bir kalemin yazarlık macerasını izleyip satır aralarında dedektiflik yapmak isteyen okurları cezbedecek.Bram Stoker'ın Kayıp Günlüğü, İthaki Yayınları'nın yeni dizisi Kalem ve Yaşam'ın ilk kitabı. Genellikle edebiyatın biyografi, günlük, anı ve mektup gibi mahrem odalarına yapacağımız ziyaretlerin ilki için Bram Stoker'dan daha iyi bir seçim olamazdı herhalde. İthaki, sizi vampir edebiyatında etkisi artarak görülen Dracula'nın yazarının odasına davet ediyor. Vampirin Jonathan Harker'a söylediği gibi, "Özgürce, kendi iradenizle girin!"(Tanıtım Bülteninden)Sayfa Sayısı: 360Baskı Yılı: 2014Dili: TürkçeYayınevi: İthaki Yayınları 


...Bram Stoker'ın uzun zamandır kayıp olan günlüğü torununun oğlu Noel'in tozlu tavanarasında bulundu. Bram Stoker'ın Kayıp Günlüğü İthaki Yayınları'nın yeni dizisi Kalem ve Yaşam'ın ilk kitabı.