Cadılar Bayramı Ağacı

12.75 TL. Ya da Ray Bradbury'nin ürkütücü romanı Cadılar Bayramı Ağacı. Sekiz erkek çocuğu Cadılar Bayramı gecesinde kasabanın kıyısındaki perili evde toplanmışlardı.

Responsive image
YAZAR
Ray Bradbury
DOSYA BOYUTU
9,49 MB
YAYIN TARIHI
2017
DIL
Türkçe
ISBN
9786053757269

Bir Cadılar Bayramı Ağacı kitabı indirmek ister misin? Doğru yoldasın! Cadılar Bayramı Ağacı kitabını web sitemizde mobilityweekbg.com adresinde bulabilirsiniz. Bu kitap Ray Bradbury tarafından yazılmıştır.


Özel günler için yazılmış, hem çocukların hem de yetişkinlerin okuyabileceği bazı benzersiz öyküler vardır; Charles Dickens’ın Bir Noel Şarkısı örneğin. Ya da Ray Bradbury’nin ürkütücü romanı Cadılar Bayramı Ağacı. Sekiz erkek çocuğu Cadılar Bayramı gecesinde kasabanın kıyısındaki perili evde toplanmışlardı. Ancak arkadaşları Balbağı beklenmedik bir şekilde ortadan kaybolduğunda onu bulmak zorunda olduklarını biliyorlardı. Onlara yardım edebilecek tek kişi ise uzun boylu ve gizemli biri adamdı. İşte bu adamın anlatacağı geçmişe dair hikâyelerle çocuklar, uzak diyarlardaki sonbahar manzaralarında esen siyah rüzgâra binip yılın bu karanlık döneminde başka yerlerde bu bayramın nasıl kutlandığına şahit olacaklardı. Sonbahar Ülkesi ve Uğursuz Bir Şey Geliyor Bu Yana gibi korku edebiyatı başyapıtlarının yazarı Ray Bradbury’den Cadılar Bayramı ve tarihi üzerine yazılmış tüyler ürperten bir klasik. “Cadılar Bayramı’nın ne olduğunu öğrenmek ya da tekinsiz bir maceranın parçası olmak istiyorsanız bu gizemli yolculuğa çıkın. Zira Ray Bradbury’den daha iyi bir rehber bulmazsınız.” –Boston Globe “Bradbury’yi okuyana kadar, bir kitabın size böyle şeyler hissettirebileceğini bilmiyordum.” -Joe Hill- (Tanıtım Bülteninden)     


Ya da Ray Bradbury'nin ürkütücü romanı Cadılar Bayramı Ağacı. Sekiz erkek çocuğu Cadılar Bayramı gecesinde kasabanın kıyısındaki perili evde toplanmışlardı.