Hata

hata, 4 karakter ile yazılır. Ayrıca, h harfi ile başlar, a harfi ile biter. Tüm karakter dağılımı ise, 'h', 'a', 't', 'a', şeklindedir. hata kelimesinin tersten yazılışı atah diziliminde gösterilir.

Responsive image
YAZAR
Elle Kennedy
DOSYA BOYUTU
5,70 MB
YAYIN TARIHI
2016
DIL
Türkçe
ISBN
9786059585019

PDF formatında Hata. Sitemizde mobilityweekbg.com adresinde bu kitabın açıklamasını bulabilirsiniz. Ayrıca doğrudan Hata kitabını tarayıcınızdan doğrudan çevrimiçi olarak okuyun. Bağlanın!


O birden fazla alanda tam bir oyuncuydu…Ama bu defa onu bekleyen, çok sıkı bir oyundu…New York Times çoksatan yazarı Elle Kennedy yakışıklı, ateşli ve eğlenceli hokey oyuncularıyla geri dönüyor…John Logan istediği her kızı tavlayabilirdi. Bu hokey yıldızı için hayat, partiler ve tek gecelik ilişkilerden ibaret gibiydi ama baştan çıkarıcı gülüşünün ve rahat tavırlarının ardında mezuniyet sonrası hayatı ile ilgili giderek artan bir umutsuzluk yatıyordu. Birinci sınıf öğrencisi Grace Ivers ile yaşadıkları seksi bir karşılaşma, Logan'ın tam da aradığı şeydi fakat düşüncesizce yapılan bir hata Grace'i ondan uzaklaştırdığında, Logan'ın tek bir amacı kalmıştı; ikinci bir şansı hak ettiğine Grace'i inandırmak. Pek de gösterişli denemeyecek ilk senenin ardından Grace, Briar Üniversitesi'ne daha olgun, daha akıllı ve kendisini küçük düşüren kibirli hokey oyuncusunu kesinlikle unutmuş olarak geri dönmüştü. O artık, ilk buluştuklarındaki naif kız değildi ve kimsenin acımasına ihtiyacı yoktu. Eğer Logan onun hokey oyuncularına hayran diğer kızlar gibi sırtüstü yatıp ona yalvaracağını sanıyorduysa, çok yanılıyordu. Logan onu geri mi istiyordu? O zaman bunun için uğraşması gerekecekti. Bu defa ipler Grace'in elindeydi... ve Grace onu çıldırtmaya kararlıydı. -"Bu kitabı bitirdikten sonra başınızın döneceğine emin olun! Hata'yı öyle çok sevdim ki bitirir bitirmez yeniden başladım. Serinin devamını dört gözle bekliyorum."--Sophie Jordan, New York Times çoksatan yazarı- -"Yürek ısıtan, komik, eğlenceli ve fazlasıyla romantik. Hata, nefesimi kesti ve beni kendine tamamıyla âşık etti."--Katy Evans, New York Times çoksatan yazarı--"Elle Kennedy'den ağzımızı sulandıracak daha fazla hokey oyuncusu mu? Evet, lütfen. Hata, zekice yazılmış, sıcak ve başınızı döndürecek bir roman. Hayranları, kalplerini buz pistinde bırakacak."--Sarina Bowen, USA Today çoksatan yazarı-(Tanıtım Bülteninden)Sayfa Sayısı: 376Baskı Yılı: 2016Dili: TürkçeYayınevi: Yabancı 


Hata sözlük anlamı nedir. a. (hata:) 1. Yanlış: Aynı hatayı senin de yapmana yol açmak istemiyorum. Köken: İngilizce error (BSTS / Kimya Terimleri Sözlüğü (II) 2007).